Depilace cukrovou pastou PANDHY’S

Depilační cukrová pasta i gel PANDHY’S obsahují 100% přírodních složek, hmota nezpůsobuje alergické reakce. Na rozdíl od jiných cukrových past neobsahuje kyselinu citronovou, která stahuje póry, alergizuje pokožku a je velmi citlivá na UV záření.

Depilační cukrovou pastu a gel PANDHY’S používáme při tělesné teplotě, proto nehrozí popálení pokožky, nevadí křečovým žílám a depilovat se může i diabetik, protože tato metoda nezpůsobuje překrvení. Tato cukrová pasta a gel se nelepí na živé kožní buňky, odstraní pouze chloupky a odumřelé kožní buňky a nenarušuje vrstvu nové kůže. Trauma a nepříjemné pocity jsou pro klienta tedy menší než například u depilace voskem.

Depilační cukrová pasta PANDHY’S nepřetrhává chloupky, je schopna odstranit i krátké chloupky o délce 2-3 mm a také je schopna odstranit z folikulu i podélně zarostlé chloupky. Depilační cukrovou pastou odstraňujeme chloupky ve směru jejich růstu. Pasta chloupky obalí a prosákne do folikulu, který se tímto změkčí a uvolní. Proto se depilace stává méně bolestivou nebo úplně bezbolestnou.