LPG Endermolift

Unikátní kombinace ošetření těla a obličeje v jednom LPG přístroji. LPG CELLU M6 KEYMODULE je terapeutický masážní přístroj využívající mechanické stimulace na bázi fyzioterapeutických technik a metody LIPOMASSAGE by ENDERMOLOGIE (ošetření těla) a ENDERMOLIFT by ENDERMOLOGIE (ošetření obličeje, krku a dekoltu).

Dokonalá anti-aging prevence.

Endermolift je technologie speciálně vyvinutá k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu. Je dokonalou péčí také pro oční okolí — na váčky pod očima a pro unavené a oteklé oči.
Navrací pleti pevnost, odstraňuje dvojitý podbradek a zanechává pleť dlouhodobě zářivou a jasnou. Endermolift má mnohem hlubší účinky, než kterákoli jiná metoda a pomáhá pleti obnovit její pevnost a elasticitu přirozenou cestou.
Tato speciálně vyvinutá technologie podporuje tvorbu kolagenu, pleť vyhlazuje, rozjasňuje a zpevňuje, obnovuje její pružnost a vyhlazuje vrásky. Dodává pleti mladistvý vzhled.

Přirozený face lift.

Každý pohyb mobilní hlavice vytváří intenzivní trojdimenzní stimulaci pokožky. Po přiložení hlavice se po celou dobu ošetření vytvářejí rytmické nepřetržité mechanické mikroimpulsy. Již od prvního ošetření působí Endermolift jako skutečná gymnastika obličeje a s každým dalším ošetřením pomáhá dosáhnout stále pevnějšího a mladšího vzhledu pleti.

KONTRAINDIKACE

· herpes (opar)
· vitiligo (ztráta pigmentu)
· injekční výplně