LPG Lipomassage

Unikátní kombinace ošetření těla a obličeje v jednom LPG přístroji. LPG CELLU M6 KEYMODULE je terapeutický masážní přístroj využívající mechanické stimulace na bázi fyzioterapeutických technik a metody LIPOMASSAGE by ENDERMOLOGIE (ošetření těla) a ENDERMOLIFT by ENDERMOLOGIE (ošetření obličeje, krku a dekoltu).

Lipomassage zabere tam, kde dieta a cvičení ne.

Lipomassage aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky). Tato metoda v sobě spojuje působení dávkovaného vakua a řízené válečkové masáže. Pracovní hlavice přístroje se dvěma zcela nezávisle poháněnými válečky vytváří tzv. „vakuovou vlnu“, která se posouvá pomocí ošetřující hlavice dopředu, dozadu, do strany nebo diagonálně. V závislosti na zvoleném programu je procedura doplněna stálou nebo impulsní aspirací.

Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku.

LPG technika je určena k ošetření patologických změn pojivové tkáně. Je to jedinečná technika, která přirozenou mechanickou stimulací buněk uvolní tuk usazený hluboko v podkoží, který nelze odstranit ani dietou či cvičením.

ESTETICKÉ PROGRAMY

· formování postavy
· odstraňování celulitidy
· zeštíhlení
· poporodní ošetření volné a povolené kůže
· navrácení původního tvaru postavy
· zpevnění pokožky
· relaxace

Metoda Endermologie vyžaduje při ošetření použití speciálního oblečku, který zabezpečuje rovnoměrné působení „pulsní vlny“ po celé ošetřované ploše. Hlavice tak může volně klouzat po těle a zaručuje bezprostřední kontakt s pokožkou.

Lipomassage je vhodným doplňkem plastické operace (liposukce).

KONTRAINDIKACE

· infekce, horečka
· léčba sliznice
· léky na ředění krve
· zánět žil
· křečové žíly
· zhoubný nádor
· záněty
· kardiostimulátor
· vitiligo (ztráta pigmentu)
· těhotenství, šestinedělí